YHTEYSTIEDOT

LIPUNMYYNTI JA VARAUKSET

Lappia-talo on suljettu kesätauon ajan 22.8. saakka. 
Asiakaspalvelu palvelee:
Ajalla 23.5.-17.6.
ma-pe klo 10-15
 
Ajalla 18.6.-31.7.
Suljettu
 
Ajalla 1.-19.8.
ma-pe klo 10-15
 
p. 0400 282484
teatteri@rovaniementeatteri.fi
 
Verkkokauppa avoinna 24/7:
www.netticket.fi/rovaniemen-teatteri

Posti- ja käyntiosoite

Lappia-talo/Lapin Alueteatteriyhdistys ry
Jorma Eton tie 8 A
96100 Rovaniemi

Laskutusosoitteet

Verkkolaskuosoite: 003715084913
Välittäjän tunnus: OKOYFIHH

Paperilaskujen osoite, jonka pitää olla näkyvillä myös laskussa: 
Lapin Alueteatteriyhdistys ry
15084913
PL 100
80020 Kollektor Scan

Tarvittaessa laskut voi lähettää PDF-muodossa myös osoitteeseen: 
invoice-15084913@kollektor.fi

Y-tunnus: 1508491-3

OTA YHTEYTTÄ

Haastattelupyynnöt, markkinointi ja viestintä
Markkinointipäällikkö Susanne Sokero, susanne.sokero@rovaniementeatteri.fi, 040 768 6672

Kiertue, koulutukset ja työpajat
 
Yleisötyöntekijä Henna Linné, henna.linne@rovaniementeatteri.fi, 0400 893 329

Lappia-talon tilojen vuokraus
Markkinointipäällikkö Susanne Sokero, lappiatalo@rovaniementeatteri.fi, 040 768 6672

Puvusto
Puvustonhoitaja Suvi-Tuulia Meskus, suvi-tuulia.meskus@rovaniementeatteri.fi, 0400 282 489
Huom! Teatteri ei vuokraa pukuja.

Ravintola
Ravintolapäällikkö Kimmo Osma, kimmo.osma@rovaniementeatteri.fi, 040 5589 848
Huom! Varausasioissa ota yhteys myyntipalveluun. 

Teatterikauppa
Kaupan vastaava Elina Nätynki, elina.natynki@rovaniementeatteri.fi, 040 6386 433

Tekniikka
Tekninen päällikkö Juha Tuisku, juha.tuisku@rovaniementeatteri.fi, 0400 974 702

Toiminnanjohtaja
Sari Alatalo, sari.alatalo@rovaniementeatteri.fi, 0400 282 483

Taiteellinen johtaja
Miika Muranen, miika.muranen@rovaniementeatteri.fi, 040 662 1816
X

Evästeet

Käytämme evästeitä sivujemme toimivuuden parantamiseen sekä analytiikkatarkoituksiin. Jatkamalla sivun käyttöä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää evästeselosteestamme.