YHTEYSTIEDOT

LIPUNMYYNTI JA VARAUKSET

Myyntipalvelu avoinna ma-pe klo 9-15:
0400 282484
teatteri@rovaniementeatteri.fi
 
Lippukauppa sekä Lappia-talon aula- ja yleisötilat näyttelyineen:
ma suljettu
ti-pe klo 13-17
la klo 11-13
lisäksi avoinna tunnin ajan ennen jokaista esitystä.
 
Verkkokauppa avoinna 24/7:
www.netticket.fi/rovaniemen-teatteri

OSOITTEET

Posti- ja käyntiosoite

Lappia-talo/Lapin Alueteatteriyhdistys ry
Jorma Eton tie 8 A
96100 Rovaniemi

Laskutusosoitteet

Verkkolaskuosoite: 003715084913
Välittäjän tunnus: OKOYFIHH

Paperilaskujen osoite, jonka pitää olla näkyvillä myös laskussa: 
Lapin Alueteatteriyhdistys ry
PL 38927
01051 LASKUT

Y-tunnus: 1508491-3

OTA YHTEYTTÄ

Haastattelupyynnöt, markkinointi ja viestintä
Markkinointipäällikkö Susanne Sokero, susanne.sokero@rovaniementeatteri.fi, 040 768 6672

Kiertue, koulutukset ja työpajat
 
Yleisötyöntekijä Henna Linné, henna.linne@rovaniementeatteri.fi, 0400 893 329

Lappia-talon tilojen vuokraus
Myyntipäällikkö Maria Mänty, lappiatalo@rovaniementeatteri.fi, 040 154 5205

Myynti ja vierailuesitykset
Myyntipäällikkö Maria Mänty, maria.manty@rovaniementeatteri.fi, 040 1545 205

Puvusto
Suvi-Tuulia Meskus, suvi-tuulia.meskus@rovaniementeatteri.fi, 0400 282 489
Teatteri ei vuokraa pukuja.

Tekniikka
Tekninen päällikkö Juha Tuisku, juha.tuisku@rovaniementeatteri.fi, 0400 974 702

Toiminnanjohtaja
Sari Alatalo, sari.alatalo@rovaniementeatteri.fi, 0400 282 483

Taiteellinen johtaja
Miika Muranen, miika.muranen@rovaniementeatteri.fi, 040 662 1816

 

X
Käytämme evästeitä sivujemme toimivuuden parantamiseen sekä analytiikkatarkoituksiin. Jatkamalla sivun käyttöä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää evästeselosteestamme.
HYVÄKSY EVÄSTEET